CMM mõõtmise Baar ja palli mõju

Nano (Xi'an) Metroloogia Co., Ltd | Updated: Dec 05, 2016
Source:

Mõõtmise ja pall on võti osade ühendaminekolm kooskõlastada mõõtmise seadeandur ja pinna töö tükis. Kui valis sobimatu mõõtmise Baar ja kindla ülesande pall, see võib viia mõõtemääramatus on mõõtmistulemused ja vastuolusid. CMM optimeerimine realiseerimiseks täpsus, mõõtevahendi Baar ja palli valikul peab olema läbimõeldud.

1. mõõtevahendi palli roudness

Kõige CMM mõõtmise pallid vastu sünteetilise ruby. Oma ümarus viga võib viia võimaliku täpsuse kadu kuni 10%. Tootmise täpsuse tase ruby Ball hinne abil saate määratleda, võrreldes kontsent-ideaalse sfääri sõltub mõõtmise palli. Kaks kõige levinumaid mõõtmise tasemete on 5 ja 10 klassi (kerakujulisuse viga olid 0,13 um ja 0,25 um). Vaatamata kasutades hinne 10 klassi asendada 5 saab salvestada mõned maksma, kuid võib ohustada 5:1, mis on üldtunnustatud CMM ebakindlust ja kuju tolerants.

2. mõõtevahendi palli materjal

Kuigi ruby on kõige sagedamini kasutatav materjal mõõta palli, kuid materjal võib olla asjakohasemKontakt skaneerimine. Juhtkangi või klahviga mõõtmine, mõõtmise palli slaidi mööda teljeks, see toob kaasa kulumiskindlus. Äärmuslikel juhtudel pikka aega võib põhjustada mõõtmise Ball (taluma tugevat kulumist) kandma või teljeks materjali kleepumist mõõtmise ball(adhesion). Mõlemal juhul mõjutab mõõtmine mõõtmise palli ümarus.

Aastalskaneerimine, mõõtminemõned materjalid, nagu malmist, taluma tugevat kulumist pinnale võib tekkida. Ülejäänud väikesed osakesed võivad põhjustada mõõtmise palli ja teljeks pind, moodustavad väike lennuk mõõtmise palli kerge kriimustused. Kõnealuste mõõtmiste tsirkooniumoksiid palli, mis on suurema kõvadusega on hea valik. Haardumine kulumise esineb tavaliselt siis, kui pall materjali ja töö-tükk materjali, mis Keemiline afiinsus, mis tavaliselt kasutades ruby palli skaneerida alumiinium teljeks. Suhteliselt pehme alumiinium läheb töö tükis palli, mis loob kiht kate palli, vähendades mõõte ümarus ja täpselt mõõta. Kui ei, räni nitriidi palli on parem valik, sest sedalaadi materjali hea kulumiskindlus ja on mingit afiinsust alumiiniumist.

3. tõusu mõõtmiseks Baar

Mõõtmise täpsus vähendab mõõtmise Baar, pikkus suurenes nii kaua mõõtmise Baar ei ole kõik funktsioonid (tegelikkuses kasutades maksimaalne jäikus, lühim võimalik pikkus mõõte Baar oli õige tegu) mõõtmiseks sobiv.

Kuigi teras on sobiv teha mõned lühikese mõõtmise Baar, kuid kõva sulam on parim materjal, mis aitab mõõta Baar. Tänu kõva sulam on siiski suur, nii, et seda ei tohi kasutada kaua mõõtmise riba. Keraamiline mõõtmise Baar tavaliselt sobib mõõtmise ülesandeks küsida hea jäikuse ja kerge. Carbon fiber on ka tavaliselt saab teha pikk mõõtmise Baar.

4. soojuse stabiilsus

Temperatuuri kõikumine võib põhjustada palju CMM viga. Saad valida vajaliku laienduse Baar materjali mõõtmine, parem stabiilsus tingimusel, etkeskkonnamuutuste, ja pakkuda parema kooskõla mõõtmise tulemusi.


Teatage meile kui küsimusi või nõuandeid

E-post:Overseas@CMM-nano.com

Küsitlus
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Võta meiega ühendust
Address: No.55, Gongye No.2 Road, Xi'an National Civil Õhuruum Base, Xi'an City, Shaanxi provintsis, Hiina
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Copyright © Nano (Xi'an) Metroloogia Co., Ltd Kõik õigused reserveeritud.