Surve mõju CMM õhk laager.

Nano (Xi'an) Metroloogia Co., Ltd | Updated: Sep 29, 2016
Source:

1. surve

Normaalrõhul töö paksus ruumi õhu laager ja juhend raudtee vahel on fikseeritud, mis tagavad hea korratavusegaCMM. Kui õhu Rõhk kõigub, eelnevalt karmistamist jõudu õhu laager muutus viib vastavalt muutus muu membraani ruumi. Kui inter membraani ruum väga väike, on teatavaid lahkhelisid õhu laager ja juhikut, mis võib põhjustada õhu laager ja juhikut suhteline lahkhelisid, kui masin töötab. See võib isegi tõsiselt kriimustuste juhikut ja määrata arvuti jõudlust.

 Precision coordinate measuring machine(CMM)

2. tasakaalu ballooni efekti

Tasakaalu ballooni kasutatakse Z-telg tasakaalustamiseks. Z telg raskuse võrdub atraktiivne jõud loodud ballooni rõhk, Z-telg hoida tasakaalu. Kui ballooni ahvatlev jõud on väiksem tihedus, kogu tasakaalu süsteem ei ole kontrolli all. Z-telg kui ka Väljamõõturi pea rippmenüüst. See võib kahjustada sondi ja Z-telg. Seetõttu on väga vajalik, et tagada õige rõhu all kokkusurutud õhu jaoks CMM.

 3D Measuring Machine

KuigiMeie firmavõetud meetmete negatiivse tulemuse kõikumine suruõhu rõhk, et tagada, et saate selle CMM tavaliselt erinevaid palun range kontrolli CMM õhurõhk.Teatage meile kui küsimusi või nõuandeid

E-post:Overseas@CMM-nano.com

Küsitlus
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Võta meiega ühendust
Address: No.55, Gongye No.2 Road, Xi'an National Civil Õhuruum Base, Xi'an City, Shaanxi provintsis, Hiina
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Copyright © Nano (Xi'an) Metroloogia Co., Ltd Kõik õigused reserveeritud.