ERINEVUS EBTWEEN FULL-AUTO JA SEMI-AUTO CMM

Nano (Xi'an) Metroloogia Co., Ltd | Updated: Jul 22, 2016
Source:


Kolm CMM tegelikult jaguneb täisautomaatne, poolautomaatne ja käsitsi. Automaatne täiesti kontrollib arvuti, kuigi käsitsi juhitakse täiesti kunstlik. Osaliselt ei täisautomaatne pöörleva nõela pea ja kontrolli süsteemi, nii kaua, kui soovite muuta nõela nurk, olete sond nurga käsitsi muuta. Andke teada poolautomaatsed ja täisautomaatsed!


A. hinnavahe

Ostja vaatenurgast esimene mure peaks olema hinnavahe, poolautomaatne CMM Väljamõõturi pea erineb see täisautomaatne ones. Käsiraamat on odavam kui automaatse...

B. mõõtmise täpsus

Suhteline hind, mõõtmise täpsus on tagatise, et saate testida toote kas kvalifitseeritud, nii et suurema täpsuse võib viia parema kvaliteediga. Poolautomaat, vajadus kunstliku kohandada katse, võib olla viga mõõtmise protsessi. Täis-automaatne täiesti kontrollib arvuti, mis oluliselt vähendab inimese põhjustatud viga. Nii suhteliselt automaatne CMM oleks suurem kui see poolautomaatsed CMM.

C. tootmise efektiivsuse

Ettevõtte juur on välja arvatud kvaliteedi tõhusust. Täisautomaatne CMM kontrollib arvuti protsessi mõõtmine, mis lihtsalt vaja inseneri seada arvuti ees ja pane programm. Poolautomaatsed CMM pole käsitsi katse mõju tõttu. Niikaua, kui on vaja muuta Väljamõõturi pea käsitsi, on nii poolautomaatsed CMM vähem kasu kui täisautomaatne need.

Tutvustame poolautomaatsed ja täisautomaatne CMM eespool vahe. Tegelikult ei saa öelda kumb on parem, sest valida täis-automaatne ja poolautomaatne on täielikult tingitud tegelikust olukorrast. Me ei saa üldistada.Küsitlus
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Võta meiega ühendust
Address: No.55, Gongye No.2 Road, Xi'an National Civil Õhuruum Base, Xi'an City, Shaanxi provintsis, Hiina
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Copyright © Nano (Xi'an) Metroloogia Co., Ltd Kõik õigused reserveeritud.